
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Red Class Wood ME vuren vlonderplank 2,8 x 19,5 x 300 cm, gedroogd, geïmpregneerd, 3 zijden geschaafd, 1 zijde fijnbezaagd
Specificaties
| Afwerking | 1 zijde fijn bezaagd, 3 zijden geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 19,5 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Gewicht | 8.19 kg |