
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Red Class Wood ME vuren zweeds rabat 1,1/2,2 x 19,5 x 300 cm, vers, geïmpregneerd, 3 zijden geschaafd, 1 zijde fijnbezaagd, 2 zijden vellingkant, 1 zijde 2 groeven
Specificaties
| Afwerking | 1 zijde fijn bezaagd, 1 zijde met 2 groeven, 3 zijden geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 19,5 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 2,2 cm |
| Gewicht | 5.164 kg |
| Hoogte (minimum) | 1,1 cm |
| Werkende breedte | 17,4 cm |