
Stel samen
Beslag kleur*
Beslag materiaal*
Impregneerkleuren*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Over deze Red Class Wood uitzetraam, 6-ruits Uitzetraam B900 x H700 mm buitenmaat (rvs beslagset)
Specificaties
| Behandeling | Geïmpregneerd |
|---|---|
| Beslag afwerking | Geborsteld |
| Beslag kleur | Blank |
| Beslag materiaal | Rvs /verzinkt |
| Dikte glas | 4mm |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Raambeslag rvs, Raamkozijn, Tochtrubber |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Rvs, Glas, Hout |
| Raam type | Uitzetraam |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 85 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Hoogte | 63,5 cm |
| Gewicht | 13.65 kg |
| Afmeting glas | 65,4 x 45,4 mm |
| Afmeting raam | 74,8 x 54,8 cm |
| Binnenwerkse maat kozijn | 85,0 x 63,5 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 90,0 x 70,0 cm |