

Over deze Rekstok
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Grenen |
|---|---|
| Inbegrepen | Touw |
| Materiaal | Hout, Polypropyleen |
| Product type | Schommels, Speelaccessoires |
| Breedte | 58 cm |
| Lengte | 58 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Gewicht | 0.683 kg |
| Lengte ketting/touw | 200 cm |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |
| Extra product informatie | Lengte touw 200 cm rekstok 58,0 cm 3,5 cm |