
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Rhombusscherm Borne, groen geïmpregneerd grenen, RVS-geschroefd, 30-planks (27+3) 180 x 180 cm
Dit scherm heeft één zichtzijde
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Bevestigingsmethode | Rvs geschroefd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Planken | 1,6 x 5,8/6,9 cm |
| Tussenregels | 1,6 x 6,8 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 34 kg |
| Dicht scherm | Nee |
| Horizontaal en verticaal toepasbaar (past horizontaal niet in een sleufpaal) | Nee |
| Aantal planken (zonder tussenregels) | 27 |
| Aantal planken | 30 27+3 |
| Aantal tussenregels | 3 |
| Extra product informatie | Dit scherm heeft één zichtzijde, de achterkant kan bekleed worden door er een ander scherm tegenaan te plaatsen uitgevoerd met rhombus profielen |