
Over deze Rhombusscherm Fez, Red Class Wood geïmpregneerd ME vuren, RVS-geschroefd, dubbelzijdig bekleed, 63-planks (59+4) 180 x 180 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Bevestigingsmethode | Rvs geschroefd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc, Pefc 70% |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Planken | 1,5 x 4,5 cm |
| Tussenregels | 2,0 x 7,0 cm |
| Breedte | 4,8 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 40 kg |
| Dicht scherm | Nee |
| Aantal planken (zonder tussenregels) | 59 |
| Aantal planken | 63 59+4 |
| Aantal tussenregels | 4 |
| Extra product informatie | Dit scherm heeft twee zichtzijdes |