
Over deze Rhombusscherm Mannheim, zwart gespoten vuren, RVS-geschroefd, enkelzijdig bekleed, 30-planks 180 x 180 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Gespoten |
| Bevestigingsmethode | Rvs geschroefd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Planken | 1,6 x 5,8/6,9 cm |
| Tussenregels | 1,6 x 6,8 cm |
| Breedte | 48 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 34 kg |
| Dicht scherm | Nee |
| Aantal planken | 30 |
| Extra product informatie | Dit scherm heeft één zichtzijde, de achterkant kan bekleed worden door er een ander scherm tegenaan te plaatsen uitgevoerd met rhombus profielen |