
Over deze Rhombusscherm Wichmond, bangkirai hardhout, RVS-geschroefd, enkelzijdig bekleed, 31-planks (26+5) 180 x 180 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Bevestigingsmethode | Rvs geschroefd |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Bangkirai |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Planken | 1,4 x 5,8/7,0 cm |
| Tussenregels | 1,4 x 6,5 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 51 kg |
| Dicht scherm | Nee |
| Horizontaal en verticaal toepasbaar (past horizontaal niet in een sleufpaal) | Nee |
| Aantal planken (zonder tussenregels) | 26 |
| Aantal planken | 31 26+5 |
| Aantal tussenregels | 5 |
| Extra product informatie | Dit scherm heeft één zichtzijde, de achterkant kan bekleed worden door er een ander scherm tegenaan te plaatsen uitgevoerd met rhombus profielen |