
Over deze Rieten decoratiematten op rol, enkelvoudig H100 x L600 cm
Deze decoratiematten zijn enkelvoudig gebonden
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Gebonden | Enkel |
| Hoofdmateriaal | Riet |
| Materiaal | Riet |
| Breedte | 25,5 cm |
| Lengte | 600 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Gewicht | 3.4 kg |