
Over deze Rookgasafvoer voor saunakachel zwart gepoedercoat RVS316
250cm hoog, waarvan 150cm dubbelwandig en 100cm enkelwandig
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Rvs |
|---|---|
| Inbegrepen | Epdm dakplaat, Afdekplaat voor plafond, Keramisch vezeldeken, Regenkap, Slangklem |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rvs |
| Breedte | 45 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 20.15 kg |