
Over deze Rubberen tegel speeltoestel, zwart
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Rubber |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Product type | Rubberen tegels |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |

| Hoofdmateriaal | Rubber |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Product type | Rubberen tegels |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |