
Stel samen
Sauna achterwand*
Over deze Sauna cube Rovaniemi 280 cm | 38 mm | onbehandeld
De voordeur is afsluitbaar. De binnendeur is van gehard, brons getint glas.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Dakshingles zwart |
| Deurtype | Enkele deur |
| Dikte glas | 4mm |
| Glas | Gehard enkelglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Fundering, Houten vloer, Vloerrooster |
| Materiaal | Hout |
| Sauna achterwand | Gesloten wand |
| Saunabank | 2 niveaus, elzenhout |
| Breedte | 219 cm |
| Lengte | 282 cm |
| Hoogte | 1,25 m |
| Gewicht | 950 kg |
| Inhoud (m3) | 8 m³ |
| Nokhoogte | 234 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 5,6 m² |
| Dakoppervlakte | 4,5 m² |
| Totale oppervlakte | 5,6 m² |
| Dikte wand | 38 mm |
| Aantal ruimtes | 1 |