
Over deze Sauna huis Kokkola | 70 mm | onbehandeld
De voordeur is afsluitbaar. De binnendeur is van gehard, brons getint glas.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Lessenaarsdak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 4-6-4mm |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Gehard isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Fundering, Houten vloer |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Saunakachel |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping voorkant |
| Staanders | 9,0 x 9,0 cm |
| Breedte | 460 cm |
| Lengte | 430 cm |
| Hoogte | 5,60 m |
| Gewicht | 2200 kg |
| Fundering | 559 x 428 cm |
| Nokhoogte | 450 cm |
| Hellingshoek dak | 20 degree |
| Dikte wand | 70 mm |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal te openen ramen | 7 |
| Aantal ruimtes | 4 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |