




Over deze Sauna Oval | 38 mm | onbehandeld
De ronde buitenwanden bestaan uit 42mm profielen. De rechte buiten- en binnenwanden zijn van 28mm profielen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Dakshingles zwart |
| Deurtype | Enkele deur |
| Dikte glas | 4mm |
| Glas | Gehard enkelglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Fundering, Houten vloer |
| Materiaal | Hout |
| Saunabank | 1 niveau, espenhout |
| Breedte | 1,20 m |
| Lengte | 240 cm |
| Hoogte | 1,20 m |
| Gewicht | 1020 kg |
| Fundering | 220 x 220 cm |
| Dikte wand | 38 mm |
| Nokhoogte | 216 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 7,2 m² |
| Totale oppervlakte | 7,2 m² |
| Inhoud (m3) | 14,4 m³ |
| Dakoppervlakte | 14 m² |
| Kleedruimte | Ja |
| Aantal vaste ramen | 1 |
| Aantal ruimtes | 2 |