
Stel samen
Sauna achterwand*
Over deze Saunabarrel | Ø205 x 250 cm | 38 mm | onbehandeld vuren
De deur is afsluitbaar. Bij de saunabarrels van Thermowood zijn de deuren, ramen en boeidelen niet vooraf thermisch behandeld.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Dakshingles zwart |
| Deurtype | Enkele deur |
| Dikte glas | 4mm |
| Glas | Gehard enkelglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Fundering, Houten vloer |
| Materiaal | Hout |
| Sauna achterwand | 2 standaard ramen |
| Saunabank | 1 niveau, espenhout |
| Breedte | 205 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Hoogte | 1,20 m |
| Gewicht | 780 kg |
| Dikte wand | 38 mm |
| Nokhoogte | 225 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 3,51 m² |
| Totale oppervlakte | 3,51 m² |
| Inhoud (m3) | 6,3 m³ |
| Dakoppervlakte | 7,5 m² |
| Diameter | 205 cm |
| Kleedruimte | Nee |
| Aantal te openen ramen | 1 |
| Aantal vaste ramen | 1 |
| Aantal ruimtes | 1 |