
Stel samen
Dikte wand*
Over deze Saunahuis Inari 40 mm
De voordeur is afsluitbaar. De binnenramen zijn van gehard, brons getint glas.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Dakbekleding | Vuren dakbeschot |
| Daktype | Plat dak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 4-6-4mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Gehard isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Fundering, Houten vloer |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Saunakachel |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping voorkant, Met overkapping zijkant |
| Roedes | Geen |
| Saunabank | 2 niveaus, elzenhout |
| Staanders | 9,0 x 9,0 cm |
| Breedte | 208 cm |
| Lengte | 372 cm |
| Hoogte | 1,20 m |
| Gewicht | 1400 kg |
| Fundering | 459 x 292 cm |
| Hellingshoek dak | 2 degree |
| Dikte wand | 40 mm |
| Nokhoogte | 266 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 7,6 m² |
| Totale oppervlakte | 7,6 m² |
| Inhoud (m3) | 18,3 m³ |
| Dakoppervlakte | 15,4 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal vaste ramen | 2 |
| Aantal ruimtes | 2 |