
Stel samen
Dikte wand*
Over deze Saunahuis Juuka 40 mm
De voordeur is afsluitbaar. De binnendeur is van gehard, brons getint glas.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Dakbekleding | Vuren dakbeschot |
| Daktype | Zadeldak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 4-6-4mm |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Gehard isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Fundering, Houten vloer |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Saunakachel |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping voorkant |
| Roedes | Geen |
| Saunabank | 2 niveaus, elzenhout |
| Staanders | 7,0 x 7,0 cm |
| Breedte | 332 cm |
| Lengte | 420 cm |
| Hoogte | 1,20 m |
| Gewicht | 2000 kg |
| Fundering | 423 x 336 cm |
| Dikte wand | 40 mm |
| Nokhoogte | 275 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 11,2 m² |
| Totale oppervlakte | 11,2 m² |
| Inhoud (m3) | 28 m³ |
| Dakoppervlakte | 19,6 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal te openen ramen | 2 |
| Aantal ruimtes | 3 |