
Stel samen
verpakkingseenheid*
Over deze Schermsteun geel verzinkt, per stuk
Specificaties
| Behandeling | Verzinkt |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Inbegrepen | Schroeven |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 3,5 cm |
| Lengte | 8 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Gewicht | 0.037 kg |
| verpakkingseenheid | 1 piece |