
Over deze Schommel zelfbouwdoos Freeswing
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Grondankers (4), Schommelhaken (4) |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Niet inbegrepen | Houtpakket |
| Product type | Schommels, Zelfbouwdozen speeltoestellen |
| Breedte | 280 cm |
| Lengte | 359 cm |
| Hoogte | 234 cm |
| Gewicht | 10.4 kg |