


Over deze Schommelaanbouw Voldemort
Alleen geschikt voor privé gebruik in niet openbare ruimtes. Te allen tijde ouderlijk toezicht voorgeschreven. Alle speeltoestellen zijn pas bespeelbaar vanaf de leeftijd van 3 jaar tot en met een gewicht van 50kg.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Schommelhaken (4) |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Product type | Schommels |
| Staanders | 9,0 x 9,0 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Lengte | 235 cm |
| Hoogte | 199,5 cm |
| Gewicht | 50 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
| voorgeboord | Nee |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |