

Over deze Schommelhaak vierkante paal
T.b.v. palen van 9.0x9.0cm
Specificaties
| Behandeling | Verzinkt |
|---|---|
| Geschikt voor palen of balken van... | Geschikt voor balken van 9,0 x 9,0 cm |
| Hoofdmateriaal | Ijzer |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Materiaal | Metaal |
| Product type | Schommelhaken |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 13,5 cm |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |
| Extra product informatie | T,b,v, palen van 9,0 x 9,0 cm |