

Stel samen
verpakkingseenheid*
Over deze Schroeffundering, 7 schroeven
Geschikt voor het stabiel plaatsen van uw tuinhuis, zelfs op een oneffen ondergrond. Belastbaar tot 150 kg/m²
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 6 cm |
| Lengte | 6,6 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Gewicht | 27.3 kg |
| Verstelbaar | Ja |
| verpakkingseenheid | 7 piece |
| Verstelbaar tot | 15 cm |