




Over deze Speelhuis Aladdin
Dit speelhuisje wordt met voorgemonteerde wanden geleverd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Dakleer |
| Daktype | Zadeldak |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Houten vloer |
| Product type | Speelhuisjes |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 175 kg |
| Luifelmaat | 60 cm |
| Nokhoogte | 168 cm |
| Dikte wand | 16 mm |
| Prefab panelen | Ja |
| Veranda | Nee |