
Stel samen
Hoofdmateriaal*
Over deze Speeltoestel Beach hut, geschaafd grenen
Alleen geschikt voor privé gebruik in niet openbare ruimtes. Te allen tijde ouderlijk toezicht voorgeschreven. Alle speeltoestellen zijn pas bespeelbaar vanaf de leeftijd van 3 jaar tot en met een gewicht van 50kg.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Grondankers (2), Handgrepen (5), Houtpakket |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Leeftijdscategorie | Kleuters |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Aanbouwmodules, Glijbaan, Speelgarnituren |
| Product type | Speeltoestellen |
| Staanders | 8,8 x 8,8 cm |
| Breedte | 1,00 m |
| Lengte | 227 cm |
| Hoogte | 329 cm |
| Gewicht | 265.5 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
| voorgeboord | Nee |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |
| Verdiepingshoogte | 150 cm |
| Extra product informatie | De diepte inclusief trap is 226,8 cm dit model kan een verdiepingshoogte van 150 cm of 120 cm krijgen. het pakket is standaard op 150 cm gezaagd; voor 120 cm moet je de staanders zelf inkorten. |