
Stel samen
Hoofdmateriaal*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze Speeltoestel Cascade, geschaafd grenen
Alleen geschikt voor privé gebruik in niet openbare ruimtes. Te allen tijde ouderlijk toezicht voorgeschreven. Alle speeltoestellen zijn pas bespeelbaar vanaf de leeftijd van 3 jaar tot en met een gewicht van 50kg.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Grondankers (2), Handgrepen (4), Houtpakket |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Leeftijdscategorie | Peuters |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Aanbouwmodules, Glijbaan, Speelgarnituren |
| Product type | Speeltoestellen |
| Staanders | 8,8 x 8,8 cm |
| Breedte | 28 cm |
| Lengte | 162 cm |
| Hoogte | 264 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
| voorgeboord | Nee |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |
| Verdiepingshoogte | 120 cm |
| Extra product informatie | Dit model kan een verdiepingshoogte van 120 cm of 90 cm krijgen. het pakket is standaard op 120 cm gezaagd; voor 90 cm moet je de staanders zelf inkorten. |