
Over deze Speeltoestel houtpakket Beach hut, geschaafd grenen
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Leeftijdscategorie | Kleuters |
| Materiaal | Hout |
| Product type | Houtpakketten speeltoestellen |
| Staanders | 8,8 x 8,8 cm |
| Breedte | 1,00 m |
| Lengte | 4,00 m |
| Hoogte | 329 cm |
| Gewicht | 260 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
| voorgeboord | Nee |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |