
Stel samen
Hoofdmateriaal*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze Speeltoestel Kiosk, geschaafd grenen
Alleen geschikt voor privé gebruik in niet openbare ruimtes. Te allen tijde ouderlijk toezicht voorgeschreven. Alle speeltoestellen zijn pas bespeelbaar vanaf de leeftijd van 3 jaar tot en met een gewicht van 50kg.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Grondankers (2), Handgrepen (4), Houtpakket |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Leeftijdscategorie | Kleuters |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Aanbouwmodules, Glijbaan, Speelgarnituren |
| Product type | Speeltoestellen |
| Staanders | 8,8 x 8,8 cm |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 194 cm |
| Hoogte | 324 cm |
| Gewicht | 175 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
| voorgeboord | Nee |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |
| Verdiepingshoogte | 150 cm |
| Extra product informatie | De diepte incl. trap is 194,3 cm dit model kan een verdiepingshoogte van 150 cm of 120 cm krijgen. het pakket is standaard op 150 cm gezaagd; voor 120 cm moet je de staanders zelf inkorten. |