
Stel samen
Hoofdmateriaal*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze Speeltoestel Penthouse, geschaafd grenen
Alleen geschikt voor privé gebruik in niet openbare ruimtes. Te allen tijde ouderlijk toezicht voorgeschreven. Alle speeltoestellen zijn pas bespeelbaar vanaf de leeftijd van 3 jaar tot en met een gewicht van 50kg.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Grondankers (2), Handgrepen (13), Houtpakket |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Leeftijdscategorie | Kleuters |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Aanbouwmodules, Glijbaan, Speelgarnituren |
| Product type | Speeltoestellen |
| Staanders | 8,8 x 8,8 cm |
| Breedte | 29 cm |
| Lengte | 217 cm |
| Hoogte | 332 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
| voorgeboord | Nee |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |
| Verdiepingshoogte | 150 cm |
| Extra product informatie | De diepte incl. trap is 216,8 cm |