
Over deze Speeltoestel zelfbouwdoos Beach hut
Specificaties
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
|---|---|
| Niet inbegrepen | Houtpakket |
| Product type | Zelfbouwdozen speeltoestellen |
| Breedte | 161 cm |
| Lengte | 175 cm |
| Hoogte | 329 cm |
| Gewicht | 5.5 kg |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |