

Over deze Stapelbare teak stoel Toledo (set van 2 stoelen)
Zitting en rugleuning zijn gemaakt van synthetisch touw. Deze stoel kan gestapeld worden.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout, Polyester |
| Breedte | 52 cm |
| Lengte | 56 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 18 kg |
| Zithoogte | 45 cm |
| verpakkingseenheid | 2 piece |
| Extra product informatie | Zitting en rugleuning zijn gemaakt van synthetisch touw en kunnen gestapeld worden |