
Over deze Stapelset blokhutprofiel Red Class Wood
Specificaties
| Behandeling | Geïmpregneerd |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Kleur | Red class wood |
| Breedte | 28 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 23 cm |
| Gewicht | 46.7 kg |
| Tong & groef | Ja |

| Behandeling | Geïmpregneerd |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Kleur | Red class wood |
| Breedte | 28 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 23 cm |
| Gewicht | 46.7 kg |
| Tong & groef | Ja |