
Over deze Stelkozijnen t.b.v. raam en deur Red Class Wood
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 1,00 m |
| Lengte | 1,90 m |
| Hoogte | 23 cm |
| Gewicht | 25 kg |

| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 1,00 m |
| Lengte | 1,90 m |
| Hoogte | 23 cm |
| Gewicht | 25 kg |