


Over deze Stuurwiel
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Kunststof |
| Product type | Speelaccessoires |
| Breedte | 28 cm |
| Lengte | 28 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 0.258 kg |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |



| Hoofdmateriaal | Kunststof |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Kunststof |
| Product type | Speelaccessoires |
| Breedte | 28 cm |
| Lengte | 28 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 0.258 kg |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |