
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze Tatajuba hardhout vlonderplank 2,1 x 14,5 x 425 cm kunstmatig gedroogd, geschaafd, FAS
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Tatajuba |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14,5 cm |
| Lengte | 425 cm |
| Hoogte | 2,1 cm |
| Gewicht | 12.1 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |