


Over deze Teak loungeset Riverside fauteuil incl. kusses
Uitgevoerd met modulaire teak elementen. Extra stevige antraciete kussens.
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Element | Fauteuil |
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Inbegrepen | Kussens |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 81 cm |
| Hoogte | 83 cm |
| Gewicht | 90 kg |