


Over deze Teak schommelstoel
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 51 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 108 cm |
| Gewicht | 45 kg |
| Zithoogte | 48 cm |
| Extra product informatie | Hoogte rugleuning 72 cm |