
Over deze Teak sunlounger Wembley
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 65 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 45 kg |
| Verstelbare rugleuning | Ja |

| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 65 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 45 kg |
| Verstelbare rugleuning | Ja |