


Over deze Teak tuinbank Court
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 55 kg |
| Zithoogte | 44 cm |



| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 55 kg |
| Zithoogte | 44 cm |