


Over deze Teakbank Banana 150 cm
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 56 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Gewicht | 35 kg |
| Zithoogte | 45 cm |



| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 56 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Gewicht | 35 kg |
| Zithoogte | 45 cm |