
Over deze Teakhouten bloembak Moro
met bodem
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Inbegrepen | Worteldoek |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 22 kg |
| Extra product informatie | Met bodem |