


Over deze Telescoop
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Kunststof |
| Product type | Speelaccessoires |
| Breedte | 9 cm |
| Lengte | 31 cm |
| Hoogte | 11,4 cm |
| Gewicht | 0.306 kg |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |



| Hoofdmateriaal | Kunststof |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Kunststof |
| Product type | Speelaccessoires |
| Breedte | 9 cm |
| Lengte | 31 cm |
| Hoogte | 11,4 cm |
| Gewicht | 0.306 kg |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |