
Over deze Thermoline ayous hardhout rhombus profiel 1,8 x 6,8 x 245 cm thermisch gemodificeerd, geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Thermisch gemodificeerd |
| Hoofdmateriaal | Abachi (ayous) |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 6,8 cm |
| Lengte | 245 cm |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Gewicht | 0.96 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |