
Over deze Thermoline ayous hardhout triple profiel 2,1 x 14,5 x 425 cm thermisch gemodificeerd, geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Thermisch gemodificeerd |
| Hoofdmateriaal | Abachi (ayous) |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14,5 cm |
| Lengte | 425 cm |
| Hoogte | 2,1 cm |
| Gewicht | 3.445 kg |
| Werkende breedte | 13,2 cm |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |