
Over deze Thermoline NE vuren rhombus profiel 2,0 x 6,7 x 360 cm, gedroogd, thermisch gemodificeerd, geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Thermisch gemodificeerd |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc, Pefc 70% |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 6,7 cm |
| Lengte | 360 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Gewicht | 1.5 kg |