
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · Neutraal
Over deze Toegangspoort de Luxe grenen groen geïmpregneerd 80>100 x 150 x 4 cm
Te bestellen per deel van 150cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Lamellen | 2,0 x 9,0 cm |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 150 cm |
| Lengte | 1,50 m |
| Hoogte | 100 cm |
| Gewicht | 12.75 kg |
| Latafstand | 7 cm |
| Extra product informatie | Twee poortdelen vormen samen een dubbele poort. per element te bestellen. |