
Over deze Trap voor zigeunerwagen
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 17 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 30 kg |

| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 17 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 30 kg |