

Over deze Tuindeco Advance line kantelbaar louvrepaneel 100 cm
De lamellen kunnen tot 135° worden geopend
Specificaties
| Behandeling | Poedergecoat |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 8 cm |
| Lengte | 95 cm |
| Hoogte | 235 cm |
| Gewicht | 26 kg |