

Over deze Tuindeco Advance line vrijstaande aluminium overkapping 300 x 300 x 255 cm antraciet
Specificaties
| Behandeling | Poedergecoat |
|---|---|
| Dakbedekking inbegrepen | N.v.t. |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Aluminium |
| Staanders | 11,6 x 11,6 cm |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 41 cm |
| Gewicht | 170 kg |
| Nokhoogte | 255 cm |
| Modulair | Ja |
| Aantal staanders | 4 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Extra product informatie | Aluminium liggers 15,3 + 4,2 x 7,5 cm enkel-laags aluminium lamellen |