

Over deze Tuindeco Advance line windscherm 400 cm
Specificaties
| Behandeling | Poedergecoat |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 370 cm |
| Hoogte | 236 cm |
| Gewicht | 37 kg |


| Behandeling | Poedergecoat |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 370 cm |
| Hoogte | 236 cm |
| Gewicht | 37 kg |