
Over deze Tuindeur Douglas geschaafd, Villach 100 x 200 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Bevestigingsmethode | Rvs geschroefd |
| Deurtype | Enkele deur |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Cilinderslot, Deurbeslag rvs, Ophang-ogen, Plaatduimen |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Planken | 1,4 x 6,8 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 2,00 m |
| Hoogte | 200 cm |
| Gewicht | 42 kg |
| Extra product informatie | Voorzien van ijzeren frame |